Bolivya Ucuz Uçak Bileti

Bolivya okyanusun diğer ucunda bulunan Güney Amerika kıtasında yer alır. Bu yüzden de ülkemizden buraya gitmek çoğu zaman pahalı olur. Hal böyle olunca da Bolivya ziyareti için ucuz uçak bileti bulmak sizin için bir nimet olur. Ülkemizden direkt uçuş bulunmayan Bolivya’ya birkaç seçenek ile ulaşabilirsiniz. Amsterdam, Madrid, Lima ve Amerika üzerinden ülkeye ucuz bilet bularak girebilirsiniz.

Bolivya Ucuz Uçak Bileti Nasıl Bulunur?

Bolivya’ya gidebilmek için ucuza uçak bileti almak istiyorsanız aşağıda listelediğimiz hususlara dikkat ederek ucuza uçak bilet bulabilirsiniz.

  • Gidilecek Doğru Zamanlar

Bolivya her zaman gidebileceğiniz bir ülke değildir. Çünkü bazı zamanlarda ülke festivaller söz konusu olabilir. Bu yüzden festival zamanları ülkeye uçakla gidiş biraz pahalı olabilir. Sizler de bu tarzda etkinliklerin olduğu zaman ülkeye giderseniz daha ucuza uçak bileti alabilirsiniz.

  • Havayolu Şirketleri Kampanyaları

Bolivya’ya aktarmalı olarak giden havayolu şirketleri özellikle aktarma yapılan ülkeler yoğun olarak tercih edilen ülkeler olduğu için sürekli kampanyalı uçuşlar olur. Bu yüzden bu kampanyaları takip ederek ucuz uçak bileti bulabilirsiniz. Bu sayede belki de yarı yarıya fiyatla uçak bileti alabilirsiniz. Rekabetin çok ve uçuşun fazla olduğu noktalarda her zaman güncel kampanyalar olacaktır.

  • Erken Rezervasyon

Bolivya’da tatil yapmak her ne kadar ucuz olsa da ülkeye ulaşım pahalı olur. Bu yüzden uçak biletlerinizi önceden almanız durumunda oldukça uygun fiyata uçak bileti bulabilirsiniz.

  • Zengin Rota Seçeneği

Bolivya’ya ülkemizden bir gezi planlıyorsanız oldukça fazla sayıda aktarma seçeneğiniz var. Aktarmalı uçuşlar her zaman direkt uçuşlara göre daha hesaplı olur. Bu yüzden plan yaparken tüm uçuş yolları üzerinden bir araştırma yaparak en ucuza gidebileceğiniz rotayı belirleyebilirsiniz. Zengin rota seçeneği sizlere uygun fiyatlı uçak bileti sağlayabilir.

Bolivya Uçak Biletleri Ne Kadardır?

Ülkemizden Bolivya’ya kalkan uçakların bilet fiyatlarını incelediğimizde en ucuz biletilerin dahi 7.500-TL ve üstü bir bedelden satışa sunulduğunu gördük. Nitekim bazı günler biletlerin 14.000 – 15.000-TL bandına kadar çıktığı oluyor. Bu nedenle Bolivya uçak bileti almadan evvel birkaç hafta ucuza uçak bileti bulabilmek için kampanyaların kovalanması gereklidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *