Tunus Gece Hayatı

Tunus ülkesinde gece hayatı diğer ülkelerdeki gibi yoğun ve alkollü değildir. Gece hayatı, geç vakitlere kadar devam eder. Ama sabaha kadar alkollü bir şekilde eğlenebileceğiniz yerler bulunmamaktadır. Genellikle gece hayatının yoğun bir şekilde Habib Bourguiba Bulvarı’nda akmaktadır. Ama Tunusluların eğlence hayatının bu şekilde olmamasından dolayı alkollü bir gece mekanı yoktur. Habib Bourguiba Bulvarı’nda alkol satan bir yer bulmanız da mümkün değildir. Naneli çay ve nargile içebileceğiniz çeşitli yerler bulunmaktadır.

Tunus ülkesinde bazı turistik beldeler bulunmaktadır. Bu turistik beldelerde de nargile ve çay içebileceğiniz çeşitli yerler bulunur. Bunlardan en çok bilineni ise Sidi Bou Said kasabasıdır. Bu kasabada da rahatlıkla vakit geçirebileceğiniz yerler bulabilmeniz de mümkündür.

Tunus’ta Dans Kulüpleri

Tunus’ta gece hayatı olarak dans etmek isterseniz sizlere birkaç yer örnek verebiliriz. Le Boeuf Sur Le Toit çiçekli bahçesinin harika görüntüsünün yanı sıra burada şahane vakitler geçirebilirsiniz. Genellikle bu mekanda canlı müzik yapan birçok gruba rastlamanız mümkündür. Ayrıca birçok DJ ile birlikte eğlenmenizi de devam ettirebilirsiniz.

Eğer Latin Amerika konseptlerini seven biri iseniz, Cubana Kafe tam size göre. Cubana Kafe’de Latin Amerika konseptleri arasında hem dans edebilir hem de keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Hem alkol almak hem de oldukça eğlenmek istiyorsanız sizlere önemli bir mekan önerebiliriz. Jamaica Bar El Hana Hotel’de alkol ile birlikte eğlenebilirsiniz.

Tunus gecelerinde eğlenceniz bittiyse gündüzleri mutlaka görmeniz gereken yerleri Tunus Gezilecek Yerler adlı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *