Madagaskar Gece Hayatı

Madagaskar özellikle de doğası ile dikkat çeken bir ada olmaktadır. Ülkemizden ve dünyadan oldukça fazla kesim sırf bu doğal güzellikleri görmek için akın akın Madagaskar’a gitmektedir. Hiçbir yerde bulamayacağınız bol yeşillik ve doğal güzellikleri sizleri büyüleyecek kadar fazla olmaktadır.

Madagaskar’da güzel bir gün geçirdikten sonra gece neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız sizlere bu yazımızda ayrıntılı bilgi vermeye çalışacağız.

Madagaskar Gece Kulüpleri

Madagaskar çok hareketli gece hayatına sahip dersek yalan söylemiş oluruz. Çünkü özellikle de doğası neticesinde daha sakin ve daha sessiz bir gece hayatı hakimdir. Ama yine de eğlenebileceğiniz çeşitli yerler de mevcuttur. Bu yazımızda hangi mekanları ziyaret edebileceğinizi ve gecenizi nasıl geçirebileceğinize dair önemli bilgiler vermeye çalışacağız.

  • Pandora Station

Pandora Station özellikle de hareket arayanlar için dikkat çekici mekanlar arasında gelmektedir. Çünkü eğlence mekanları içerisinde dikkat çekici yerlerden biri olmaktadır. Pandora Station da hem eğlenebilir hem de alkolleri tadabilirsiniz.

  • Escape Dera

Escape Dera’da eğlence arayan kişiler için çok uygun bir mekan olmaktadır. Hem farklı içecekleri deneyimlemek hem de eğlenmek istiyorsanız burası tam da aradığınız yer olabilir.

  • La Plage

La Plage yine hareket arayanlar için önerebileceğimiz mekanlar arasında olmaktadır. Burada Madagaskar gençleriyle birlikte eğlenebilir ve farklı turistlerle tanışma fırsatını da yakalayabilirsiniz.

  • New York Bar

Eğer sade bir bar arayışı içerisinde iseniz sizlere Madagaskar’da ünlü olan barları önerebiliriz. Bunlar içinde yine oldukça ziyaret edileni New York Bar olmaktadır. Bu barda farklı alkollerin tadına bakabilirsiniz.

  • Taxi Be

Yine Madagaskar’da canlı müzik zevkini yaşamak isteyen kişilere önerebileceğimiz mekanlar arasındadır. Karaoke zamanlarında da karaoke zevkini yaşayabilirsiniz. Taxi Be Madagaskar içerisinde en çok tercih edilen mekanlardan biri olmaktadır.

  • Göl Kenarı Restaurantları

Göl kenarında ve deniz kenarında sakin sessiz restaurantlar da bulunmaktadır. Eğer yemeğinizi mum ışığında romantik bir ortamda yemek istiyorsanız buraları tercih edebilir ve sessizliğin tadını çıkarabilirsiniz. Bir diğer yandan da Madagaskar’ın farklı tatlarını tadabilirsiniz. Madagaskar ile ilgili diğer bilgileri almak için yazılarımıza göz atmanızı öneririz.

Madagaskar gece kulüplerinde eğlendikten sonra gündüz saatlerinde bu ülkede mutlaka görmeniz gereken yerleri Madagaskar Gezilecek Yerler adlı yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *