Filipinler Gece Hayatı

Filipinlerde gece hayatı aklınızı başınızdan alacak kadar güzeldir. İlk günlerde belki bunu anlayamayabilirsiniz o yüzden araştırma yapmadan gitmek doğru olmayabilir.

Burada gece hayatı denilince akla gelen şehirler Manila, Boracay, Angeles City’dir.

Angeles City

Başkent Manila’nın 80 km uzağında olup, sex turizminin en popüler yeridir. Bunun için gelen yabancıların ilk uğrak yeri olarakta bilinir. Angeles City’de tüm bu Gece Klüpleri devlet kontrolü altındadır. Tüm dansçılar sağlık kontrolünden geçer, sahne showlarında üstü tamamen çıkarmak kesinlikle yasaktır. Dansçı olabilmek için şehrin yetkili kurumlarından belge almak zorunludur. Buraya bir anlamda günah şehri de denmekte. Dikkat edilecek en önemli husus güvenlik. Sokakları pek güvenli sayılmaz.

Manila
Burada eğlence seçeneği çok geniş. Özellikle 2 bölge çok hareketli. Makati ve Malati bölgelerinde bolca eğlence var. Makati bölgesi daha çok paralı turistlerin akımına uğramakta. Burada yan yana disko gece klübü ve go go bar bulabilirsiniz. Malati ise daha çok genç kesimin hitap ettiği yerler arasındadır. Manila oldukça ucuz bir şehirdir. Filipinlerde içki ve sigara bakımından hiç sıkıntı çekmezsiniz.

Boracay

Burası diğer yerlere göre daha pahalıdır. Boracayda gece eğlencesi de gündüz eğlencesi de eşsiz kumsalında yapılmakta. Bazı mekanlar canlı müzik yaparken bazı mekanlarda klüp müzikleri çalmakta. Ama mekanların genelinde ateş gösterileri ve dansçılar gibi bir çok show var. En güzel yanı ise nerede eğlenirseniz eğlenin önünüzde bembeyaz kumsal ve muhteşem Boracay manzarası sizinle olacak.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *