Bahreyn’de Gece Hayatı

Bahreyn gece hayatı oldukça hareketlidir. Juffair, Adliya, Manama Merkezi, Exhibition gibi alanlarda otellerin bir parçası olan çeşitli barlar, salonlar ve gece kulüpleri bulabilirsiniz.

Camelot: Burada Fransız lezzetlerini ve kültürlerini bulacaksınız. Özellikle yeni şefiyle ve akşam üzeri ikram edilen tatlı üzümlerle gerçekten çok iyi bir mekandır. Pazartesi akşamları JJ’nin evindeki The Noise adlı grubun James ve Jo ile yaptığı akustik müzikle ayrı bir keyif yaşatır.

Warbler: Mekanda müzik çok yüksek sesli olduğundan kendinizi dışarı attığınızda sağır olmuş gibi hissedebilirsiniz. Havuz masaları ve müzikten en iyi şekilde faydalanabileceğiniz iyi boyutta bir dans pisti vardır.

Rocky’s Cafe: Büyük ve yüksek sesli olan bu mekanda sessiz ve sakin bir ortam bulmanız imkansızdır. Hafta sonları canlanan mekan hızlı servisi ve zengin menüsünün yanı sıra oldukça eğlenceli bir mekana dönüşür.

Vites 7: Mekan yoğun olduğu dönemlerde farklı temalı etkinlikler düzenliyor. Daha çok spor temalı etkinlikleri olan bu yerde, dev ekranlarda motor sporu ya da araba yarışlarına ait görüntülere rastlayabilirsiniz.

Dublin Kulübü: ABD Deniz Kuvvetleri ile çok popüler bir mekan olan Dublin’in, kamuoyundaki talebe bağlı olarak ağırladığı özel gruplar vardır. Onlar ve Dj Conny, sürekli olarak kalabalığın ruh halini yakalayabilen müzikleri herkesi etkilemektedir. Ayrıca düzenli olarak karaoke geceleri düzenlenmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *