Zambiya Gece Hayatı

Zambiya uzun zamandır merak edilen yerler arasındadır. Ülkemizden birçok kişi özellikle de merak ettiklerinden dolayı Zambiya’yı ziyaret etmektedirler. Bu sene ki rotanız eğer Zambiya ise size çok önemli bilgiler vereceğiz. Zambiya’nın başkenti Lusaka’ya gittiğiniz zaman, yapacağınız birçok iyi aktivite bulabilirsiniz.

Zambiya’nın gece hayatını merak ediyorsanız, bu yazımızda sizlere Zambiya’nın gece hayatı ile ilgili detaylı bilgilerden ve hangi mekanları ziyaret edebileceğinizden bahsedeceğiz. Sizler de bu bilgilerle birlikte vize ve seyahat ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Zambiya Gece Kulüpleri

Zambiya’nın başkenti olan Lusaka da fazlaca mekan olmasa da gidebileceğiniz ve zaman geçirebileceğiniz çeşitli yerler bulunmaktadır.

  1. O’Hagan’s Bar

Zambiya’nın başkenti olan Lusaka’da gece hayatının yoğun bir şekilde yaşandığı bölgede bulunmaktadır. Bu barın en bilindik özelliği ise bir Irish Pub olmasıdır. Eğer canlı müzik ile aranız iyise kesinlikle gece mekanı olarak burayı tercih edebilir ve İrlanda biralarının tadına bakabilirsiniz.

  1. Arcadas Shopping Center

Arcadas Shopping Center bir alışveriş merkezi olarak işlev göstermektedir. Alışveriş merkezinde iki adet eğlence merkezi bulunmaktadır. Alışverişinizi tamamladıktan sonra bu eğlence merkezlerinde vakit geçirebilirsiniz.

  1. Jhonny’s Bari Alpha Bar

Jhonny’s Bari Alpha bar Arcadas alışveriş merkezinde bulunan eğlence mekanlarından birisidir. Eğer sizler de eğlenme anlayışı olarak dans etmek istiyorsanız kesinlikle gece mekanı olarak burayı tercih edebilirsiniz. Uzun saatlerce eşsiz müzikler eşliğinde rahatlıkla dans edebileceksiniz.

  1. Brown Frog Pub

Brown Frog Pub da yine Arcadas alışveriş merkezinde bulunan eğlence mekanlarından biridir. Eğer eğlenmek ve dans etmek istiyorsanız Zambiya’da geçireceğiniz bir gece de bu mekanı tercih edebilirsiniz. Farklı alkol çeşitleriyle zamanınızı geçirebilirsiniz.

  1. Club Leelove

Eğer Zambiya’da Club arayışı içerisinde iseniz sizlere çok önemli bir gece kulübünü örnek gösterebiliriz. Bu gece kulübü mekanında hem eğlenebilir hem de istediğiniz gibi dans edebilirsiniz. Ayrıca Afrika’nın değişik ezgilerini de dinleyebilirsiniz.

  1. Club Connect

Zambiya’nın bir başka gece kulübü de Club Connect’tir. Burada istediğiniz gibi eğlenebilir ve farklı içeceklerin tadını deneyimleyebilirsiniz.

Zambiya gece hayatında eğlenceniz bittikten sonra bir sabah kahvaltısından sonra bu ülkede görmeniz gereken yerleri Zambiya Gezilecek Yerler adlı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *