Ana sayfa Vizesiz Ülkeler Avrupa Odessa Gece Hayatı

Odessa Gece Hayatı

360
0


Gece hayatı burada oldukça yoğun ve popülerdir. Hem kalite hem fiyat olarak Türkiye’ye göre çok daha uygundur.

Odessa’da olmazsa olmaz eğlence kültürü dansçılarıdır. Her yerde dikkat çekici kızların gösterileri, dansları hakimdir. Gece klüplerinde eğlence sabaha dek sürer.

Gece Klüpleri

Burada gece hayatı 2 dönemdir. Yaz ve kış olarak 2’ye ayrılır.

Yaz aylarında en popüler olan klüp İbiza’dır. Odessa’nın sahil kesimi olan Arkadya’da bir çok gece klübü bulunmaktadır. Sahil yolu boyunca denize sıfır olan gece klüpleri hem şık hem de eğlencenin doyasıya yaşandığı yerdir.Giriş ücretleri olsa da oldukça uygundur 50 TL gibi fiyatlarla doya doya eğlenebilirsiniz. Vizesiz sadece uçak biletinizi alarak gidebilirsiniz. Günlük kiralık ev seçeneklerini tercih etmeniz sizin açınızdan ekonomik olacaktır. Çünkü burada otel sayısı oldukça azdır.

Odessa gece hayatı, Türkler için özellikle gece yaşamını sevenler için efsanevi hikayelerle doludur. Türk gençleri ve orta yaş sınıfının mutlaka bir Odessa kaçamağı olmuştur. Gemi ile veya uçak ile gidip geldikten sonra yaşananların anlatılması kişilere büyük bir haz vermiş yeniden gidilmesi için gelir gelmez hazırlıklara başlanmıştır.BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here