Arnavutluk / Tiran Gece Hayatı

Tiran geceleri oldukça hızlı ve dinamiktir. Giderek artan genç nüfusunun ve ziyarete gelen turistlerin bunda payı çok büyüktür.

Tiran’da ister şehir merkezinde barlarda eğlenin ister şehir’in dışında kalan büyük ve sakin mekanlarda. Fiyat konusunda da her yer farklı. Bir diğer özelliği ise mekanlarının büyük çoğunluğuna girebilmek için size eşlik eden bir bayan olması gerekiyor. Damsız girilmez anlayacağınız.

Burada ki en tanınmış eğlence yerlerinden biri parlamento binasının yakınında bulunan yerlerdir. Ulaşım sıkıntısı yoktur. Oldukça geniş bir alana sahip olur bir kısmının terası vardır.

Eğlencenize Blok olarak adlandırılan bir bölgede devam edebilirsiniz. Bu bölgede genellikle genç ve öğrenci nüfusu tarafından sıklıkla tercih edilen bar, canlı müzik yapan cafeler, gece klüpleri bulunuyor. Blok bölgesinde bulunan eğlence yerleri çok büyük değildir.

Tiran gece hayatını deneyimlemek isterseniz en uygun zaman elbette hafta sonlarıdır. Hafta içi çoğu eğlence mekanı açık olmuyor. Gitmeden önce mekanlara giriş bilgilerini incelemenizde fayda var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *