Vizesiz Yunan Adalarına Yolculuk

Karavan Cruises’un sizlere sunduğu Yunan Adaları programlarında ultra lüks gemilerde konaklarken, mavinin her tonunu görebileceğiniz Yunanistan’ın eşsiz güzelliklerine sahip adalarını ziyaret edebilirsiniz.

Yunan adalarının sembolü haline gelen beyaz boyalı evleri Mykonos’da da görmeniz mümkün. Ada’ya ayak basar basmaz sizi cezbedecek şey ise deniz meltemiyle kokusunun tüm sokaklara yayıldığı Sardunya’dır. Adanın tarihi yerlerini görmek istiyorsanız tura katılıp açık hava müzelerini ve arkeoloji müzelerini ziyaret edebilirsiniz.

Yunanistan’ın volkanik adası olarak bilinen Santorini’den etkilenmemek mümkün değil. Sakinliği ile bilinen bu ada genelde balayı çiftleri tarafından tercih edilir. Vizesiz Yunan Adaları’nın gözde adalarından biri de Rodos’tur.

Yunanistan’ın başkenti olan ve her yıl onlarca turist’e ev sahipliği yapan Atina’yı keşfe çıktığınızda zaman adeta size yetmeyecektir. Burası yeryüzünün saklı cennetlerinden biri olma özeliği taşımaktadır. Atina’nın tarihine tanıklık etmek istiyorsanız Akropolis’i görmeden tatilinizi bitirmemenizi tavsiye ederiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *