Malezya Gece Hayatı

Malezya denince akla ilk gelen şeylerden biri de Kuala Lumpur olmaktadır. Kuala Lumpur’u gezmek ve dolaşmak istiyorsanız gece hayatını da merak ediyorsunuzdur. Bu yazımızda sizlere hangi gece klüplerine gidebileceğinizden ve hangilerinin daha iyi olduğundan bahsedeceğiz.

Malezya gidip görebileceğiniz birçok yere göre daha hareketli ve sabahın ilk saatlerine kadar sönmeyen bir enerjinin olduğu bir yer. Gece hayatında hip hop müziklerinden elektronik müziklerine kadar karışık bir dünya içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Dünyanın en çok ziyaret edilen ülkeleri içerisinde Malezya ilk onda yer almaktadır. Bundan dolayı da gece hayatı inanılmaz derecede kalabalık olmaktadır.

Gece mekanlarının dizaynları genellikle değişmektedir. Bazı gece mekanları Hawaii tarzında dizayn olurken bazı gece mekanları da Ruslardan örnek alınarak dizayn edilmiştir. Şimdi Malezya’da gidebileceğiniz gece mekanlarının listesini sizin için derleyeceğiz.

Zouk Club KL

Zouk Club tam 10 yılı aşkın süredir misafirlerine hizmet vermektedir. İçerisi tam bir gece klübü yanında restoran ve barları da barındırmaktadır. Bu gece klübü sayesinde gece farklı bir mekana geçmeyi istemeyecek, aynı mekanda devam edebileceksiniz. Gece klübü oldukça farklı konseptleri de içerisinde barındırmaktadır. Ünlü DJlere de yer vermektedir. Martin Garrix, Hardwell, Tiesto ve Paul Van Dyk gibi ünlü DJ’ler bu gece klübünde  performanslarını sergilemektedirler.

Çalışma saatleri: Pazartesi- Salı 17:00 – 03:00, Çarşamba- Perşembe 17:00 – 04:00, Cuma- Cumartesi 17:00 – 05:00, Pazar 17:00 – 03:00 Adres: 436, Jalan Tun Razak zoukclub.com.my

Pisco Bar

250 kişilik kapasitesiyle gençlerin ve orta yaştakilerin buluşma noktası haline gelmiş kalabalık bir mekandır. Oldukça şık ve oldukça çağdaş bir dizayna sahiptir. Müzikleri de yeni müzikler olarak düzenlenmekte ve popüler şarkılar çalmaktadır. Bu mekanın bir de teras katı bulunmaktadır. Teras katında genellikle kokteyller, film galaları, defileler yapılmaktadır.

Çalışma saatleri: Pazartesi- Salı 17:00 – 01:00, Çarşamba- Perşembe 17:00 – 02:00, Cuma- Cumartesi 17:00 – 05:00, Pazar 17:00 – 03:00 Adres: 29, Jalan Mesui, off Jalan Nagasari piscobarkl.com

Sky Bar

Traders Hotel’in en üst katında muhteşem ve eşsiz manzarasıyla misafirlerini ağırlayan en havalı ve en seksi gece klübü olarak yer almaktadır. Eğlencenin zirvesini yaşamak istiyorsanız, burada yeterince eğlencenin zirvesini yaşayabileceksiniz. Özellikle baş döndürücü manzara eşliğinde muhteşem müzikler dinleyebilecek ve bununla birlikte dans pistinde yapabileceklerinizi göstereceksiniz.

Çalışma saatleri: Pazar – Perşembe 10:00 – 01:00, Cuma- Cumartesi 10:00 – 03:00 Adres: Level 33, Traders Hotel Kuala Lumpur

Malezya gece kulüplerinde sabahladıktan sonra gündüzleri ziyaret edebileceğiniz yerleri Malezya Gezilecek Yerler adı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *