Güney Kore Gece Hayatı

Güney Kore’nin başkenti Seul tam anlamıyla rengârenk gece hayatına sahip başkentlerden biridir. Şehirde her eğlence anlayışına hitap eden çeşitli mekânlar bulunmaktadır. Seul geceleri ya da kış fark etmeden hep canlı geçmektedir. Şehir özellikle de nüfus bakımından genç ve öğrenci çoğunluğunu taşımaktadır. Bundan dolayı yoğun gece hayatına hitap eden mekânlar olduğu gibi geceyi sakin geçirmek isteyen kişilere de hitap eden çeşitli mekânlar bulunmaktadır.

Bu mekânlardan en çok dikkat çekenleri sizler için hazırladık. Sizler de Güney Kore ile merak ettiğiniz diğer konular hakkında bilgi almak için diğer yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Güney Kore Gece Mekanları

  • ZenKimchi Korean Food Tours

Adından da anlaşılacağı üzere hem yemekleri deneyebileceğiniz hem de diğer bir yandan geceyi eğlenceli geçirebileceğiniz turlardan biri olarak sayılmaktadır. Eğer Güney Kore’nin farklı damak tatlarını denemek istiyorsanız burayı ziyaret edebilirsiniz.

  • Seoul Hunters

Seul’ün en güzel yemek restorantlarından biri olan burasından çok güzel bir şekilde eğlenebilir diğer yandan da güzel alkolleri tadabilirsiniz.

  • All That Jazz

Jazz müzik eşliğinde alkolleri tadabilirsiniz. Bir diğer yandan da oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte canlı müziğin tadını çıkarmak istiyorsanız mekan olarak burayı tercih edebilirsiniz.

  • Real Seoul

Real Seoul en çok tercih edilen gece mekanlarından biridir. Buranın en önemli özelliklerinden biri de hem farklı Kore yemeklerini tadabilir hem de arkadaşlarınızla eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

  • Seoul Pub Crawl

Seul’ün en eğlenceli ve en kalabalık gece kulübünü arıyorsanız sizlere Seoul Pub Crawl mekanını önerebiliriz. Burada arkadaşlarınızla birlikte dilediğince dans edebilir ve farklı alkolleri tadabilirsiniz. Seoul Pub Crawl özellikle de Seul’ün genç nüfusu tarafından en çok tercih edilen mekanlarından biri kabul edilmektedir.

  • Absolute Seoul Pub Crawl

Seul’da yer alan bu gece kulübü oldukça dikkat çekici gece kulüpleri arasında yer almaktadır. Gece kulübünde yer alan farklı oyunlara katılarak sizler de farklı farklı eğlenebilirsiniz. Genç nüfusla birlikte rahatlıkla eğlenebilirsiniz ve farklı alkolleri tadabilirsiniz. Güney Kore ile ilgili farklı bilgi almak için diğer yazılarımızı tercih edebilirsiniz.

Güney Kore gecelerinde eğlendikten sonra bir sabah kahvaltısının ardından bu ülkede gezebileceğiniz yerleri Güney Kore Gezilecek Yerler adlı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *