Bahreyn Gece Hayatı

bahreyn gece hayatı

Bahreyn, misafirperver bir toplum olarak bilinmesinin yanı sıra gece hayatının hareketli olması konusunda da birçok kişi tarafından söz edilmektedir. Road, Adliya, Manama, Exhibition ve Juffair gibi alanlarda başta oteller olmak üzere birçok bar ve pub konseptine uygun mekanların olduğundan da söz edebiliriz. Şehir merkezinin çok farklı noktalarında restoranlar, barlar ve gece kulüplerine rastlamak da mümkündür. Bununla birlikte şehri ziyaret edecek olan kişilere daha çok kolaylık sağlamak adına Bahreyn gece hayatı ile ilgili şu mekanlar ve konseptlerden söz edebiliriz.

  • Warbler: Bahreyn’i ziyaret edecek olan kişilerin büyük bir kısmı, ilk olarak bu mekanı ziyaret etmek istemektedir. Oldukça meşhur olan bu mekanda, farklı bir ülkede göremeyeceğiniz şekilde yemek menüsü ile karşınıza çıkacaktır. Özellikle hafta sonları ziyaret edildiği zaman mekanın neredeyse tamamının dolu olduğu bilinmektedir. Konsept olarak ise ilk dikkat çeken nokta havuz masaları ve müzik faslıdır.
  • Rocky’s Café: Oldukça büyük olan bu mekanda, özellikle yüksek sesli müzik dinlemek isteyen kişilerin çok hoş vakit geçirebileceklerinden söz edebiliriz. Hafta sonları daha canlı olduğunu söyleyebileceğimiz bu mekanda, hızlı servis, zengin menü ve eğlencenin de en üst seviyelerini yaşamanız mümkündür.
  • Camelot: Akşam üzerinde kişilere ikram edilen tatlı üzümler ile dünyanın dört bir yanına reklamını yapmış olan bu mekan, doğrudan Fransız lezzetlerini seven kişilere hitap etmektedir. Hafta boyunca gecenin geç saatlerine kadar açık olan bu mekanda, Pazartesi günleri özel menu içerikleri de sunulmaktadır.
  • Vites 7: Düzenlemiş olduğu organizasyonlar ile dünya genelinde tanınmış olan mekan, şuan 14 katlı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Hafta içi sakin bir mekan olmasına rağmen hafta sonları her katının hınca hınç dolu olduğu bilinmektedir. Ayrıca, farklı konseptler düzenlendiğinden dolayı ön rezervasyon ile hafta sonları giriş yapmanız mümkündür.

Görüldüğü gibi, Bahreyn gece hayatı ile ilgili hem çok farklı mekanlar hem de çok farklı konseptler sizlere sunulmaktadır. Ekonomik açıdan özgür ve kendisine yetebilen bir ülke olmasından dolayı, ülkemizden ziyaret gerçekleştirecek olan kişilerin, ekonomik açıdan kendilerini kontrol altında tutması ve iyi bir bütçe ile ziyaret gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *